I zasmażka!

Generalnie kabarety mają tą cudowną własność, że potrafią w dowcipny sposób pokazać rzeczywistość. Dzięki czemu przestaje być taka smutna, szara i przykra.
Wiadomym też jest, że są pewne skecze, które znają pokolenia i są kultowe. Inaczej- wchodzą w skład naszej kultury. Do takich należy np. Kabaret Starszych Panów i skecz o sęku. Może mniej znanym jest skecz kabaretu OT.TO- z tytułowym hasłem „I zasmażka”. Dodawali ją do wszystkiego.
A po co ten rozległy wstęp? Bo nasi kandydaci do ZSS IS UW byli bardzo blisko by krzyczeć- i zasmażka!
Michał z ramienia TRW ogłaszał aktywną wiosnę. A więc Socjocup; Socjosiatkę (koedukacyjna!); ASG (Air Soft Gun)- bieganie po poligonie z elektyrczną bronią pnęumatyczną na 6 mm kulki, które mogą zabić- ja przynajmniej potrafię nimi dziurę w ścianie zrobić; ognisko z wykładowcami oraz wyjazd w Bieszczady (który rozwinie Justyna).
Mariusz głosił tezę: lans, bans, socjologia. Lansujmy naszą uczelnię, bo jest niepopularna (czego nie zauważyli tegoroczni pierwszacy, którzy się tu probowali dostać), zmieńmy naszą stronkę na e-platformę (trzeba połączyć forum, stronę IS i stronę ZSS), jeśli będzie to możliwe- chce skanować skrypty i popiera rozwój naszych studiów (np. o genders studies).
Kamil J. nie pojawił się na meetingu.
Natalia chce kontynuować pracę, które zaczął poprzedni samorząd- a więc współpracę z Baryłką, chce nowych krojów bluz, aby więcej ludzi uczestniczyło w akcji WOŚP, aktywnie działać w Sztabie Studentów Warszawy, chce zorganizować Juwenalia razem z psychologią w ogórdku psychologa oraz proponje załatwienie platformy na paradę.
Jan K. chce przede wszystkim okiełznać USOSa. Z tym również wiąże się postulat, że nie chce nam przerywać zajęć, dlatego ankiety o wykładach i profesorach będziemy mogli wypełniać w tym potworze. Poza tym trzeba skserować skrypty (lub/ i zeskanować). Najbardziej jednak szaleńczym pomysłem urzekł nas na koniec- trzeba napisać nowy skrypt ze statystyki! Kto, kiedy, za ile i jak? Nie wiadomo. Ale wiadomo, że w parlamencie Jan stawia na współpracę.
Justyna poszerzyła nasza wiedzę nt. socjoBieszczad 2007. Będzie to wyjazd dla fanatyków, jak się uda to po kosztach do Chaty Socjologa. Poza tym Justyna zajmie się rozwojem kulturalnym i będzie organizowała wyjścia do kina, teatru, opery, filharmonii. Poza tym wspomniała o WOŚPie oraz Studentach Warszawy.
Kamil K. chce, żeby każdy mógł wyjechać w ramach Erazmusa. Za jego postulat uznam też zrobienie bloga.
Michał P. chce usprawnienia listy mailingowej (której nie ma, bo upadła) i chce więcej zniżek (proponuje 2 kawy w cenie 1 w CoffieHeaven).
Jan S. jest interaktywny. Proponuje nam kurs wyplatania koszyków, imprezy tematyczne i cojnamniej kolejną imprezę okresową.
Michał Z. nie przyjechał z Norwegii. Ale chce ciasteczka i gofry po kosztach, żagle i listę studentów Erazmusa i uniwersytetów współpracujących.
Podsumowując:
Trzeba coś zrobić ze skrypatami. Trzeba też zwiększyć ilość imprez w plenerze, w klubach i w innych miejscach. Koniecznie trzeba okiełznać USOSa zanim nas zje. I najlepiej współpracować z kim się da.
Czy kiełbasa wyborcza była tylko kiełbasą, czy to kaszana, czy prawdziwe złoto, okaże się dopiero za rok, kiedy zobaczymy sprawozdanie i kosztorys naszego obecnego (samo)rządu. Życzymy złota!

Reklamy

Jeden Komentarz Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s