Facet i jego konsekwencje (part I)

dnia

Odpowiedzialność i zastosowanie

Drogie panie, oto pierwszy z nowego cyklu artykułów instruujących was, jak posługiwać się mężczyzną. Zacznijmy od rzeczy bardzo ważnej. Od odpowiedzialności, czyli inaczej karty gwarancyjnej.
Kiedy bierze się mężczyznę pod swój dach (ew swoich rodziców), należy liczyć się z tym, że zostanie on z nami dłużej niż kilka godzin. Wykluczamy bowiem możliwość krótkotrwałych wizyt w twoim domu. Mówimy o prawdziwym, wspólnym mieszkaniu. Tak więc droga koleżanko, przygotuj się, że twój model zostanie z tobą na co najmniej kilka lat (krótsze terminy powodują utratę gwarancji). Przy odrobinie szczęścia nawet kilkanaście. Kilkadziesiąt lat udanego pożycia jest raczej wykluczane przez producenta. Choć się zdarza  Nasz pupilek powinien nam odpowiadać pod wieloma względami, aby nie było sytuacji, w której się rozmyślamy zbyt szybko. Radzę zastanowić się po co zaopatrujemy się w model mężczyzny, ponieważ po podjęciu tej decyzji pozostaje nam tylko pokochać go takim jakim jest, włącznie z jego wadami. W zamian możemy oczekiwać, że on odwdzięczy się nam w sobie tylko znany sposób. A panowie to już potrafią 😉
Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie rade, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym u życiu tego osobnika, mąż jest potrzebny do zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak:
– poprawienie sytuacji materialnej,
– rozrywka
– w ciężkich pracach domowych, itd.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s