Facet i jego konsekwencje (part II)

dnia

Pierwszy dzień z domu i rozpakowanie

Drogie panie, możecie mieć pewność, że opakowanie waszego mężczyzny jest jednorazowe i po dostarczeniu go do domu powinno zostać natychmiast spalone, a popioły rozrzucone po okolicy. Jego ponowny użytek może grozić katastrofą ekologiczną.
Nowy model to, oprócz radości, także obowiązki! Jako że zazwyczaj nie znamy ani pochodzenia ani poprzedniego właściciela naszego modeli faceta, toteż nie wiemy jak był traktowany i jakie ma nawyki. Zbyt gwałtowne powitanie może sprawić, że nasz mężczyzna skuli się i schowa ze strachu za szafą, a stamtąd czasem trzeba go wyganiać kijem od mopa. Gdy otrzymamy nasz nowy model należy go rozebrać ze wszelkich niepotrzebnych części garderoby, przemawiać do niego łagodnym, aczkolwiek stanowczym głosem oraz usadowić go na z góry upatrzoną pozycję. Najlepiej nadaje się do tego kanapa, ponieważ z łatwością możesz go pogłaskać po głowie (uwaga! Model może być nie przyzwyczajony i/lub posiadać dziwny biały proszek na włosach- w takim wypadku warto wsadzić go por prysznic [samotnie bądź pomóc mu]). Jego rzeczy powinny być jeszcze blisko niego, ponieważ nowy zapach może go odurzyć, więc z miłą chęcią przytuli się do starego smrodu. Z upływem czasu warto pozbawić go elementów łączących go z przeszłością. Podczas pierwszej nocy może pochlipywać oraz piszczeć i skomleć, ale należy być konsekwentną i niekoniecznie brać go do swojego łóżka. Może się to skończyć zbytnim rozpanoszeniem się go.
Każdy osobnik płci męskiej pasący się na wolności może być potencjalnym mężem. Zainteresować mężczyznę można czymkolwiek – rozpoczynając od butelki kończąc na górnolotnej frazie, której on wcale nie musi zrozumieć. Lecz należy pamiętać, ze jeżeli mężczyzna oddzielił się od stada i poszedł za kobieta, to najczęściej dlatego żeby doznać jednorazowej przyjemności i zaspokoić swój pierwotny instynkt.
Celem kobiety jest doprowadzenie mężczyzny do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest możliwe zaobrączkowanie, co jest głównym celem kobiety. Po zaobrączkowaniu najczęściej jest zaplanowane wesele, które ma spowodować, żeby mężczyzna jeszcze dłużej nie mógłby zrozumieć, co się stało. Niektóre kobiety uważają, ze mąż po zaobrączkowaniu, już nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobrączkowaniu należy zając się procesem tresowania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s