Podziel się uśmiechem i wygraj tablet

Codziennie od 3 do 17 czerwca można wygrać tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite oraz jeden z pięciu rocznych zapasów pasty Himalaya Herbals. Wystarczy kupić pastę i dodać zdjęcie uśmiechu do aplikacji na stronie: http://bit.ly/usmiechhimalaya.

 

Producent kosmetyków i suplementów diety Himalaya Herbals rozdaje nagrody za jeden uśmiech!

Wystarczy kupić jedną z past do zębów Himalaya i dodać przez aplikację na Facebooku (http://www.facebook.com/sklepHimalayaHerbals) zdjęcie niepowtarzalnego uśmiechu. Komisja konkursowa codziennie wybiera jedną osobę, której fotografia nagradzana jest tabletem oraz pięć, które otrzymują roczny zapas past Himalaya.

Zdjęcia przyjmowane są codziennie, bez ograniczeń ilościowych. Ci, którzy nie mają konta na Facebooku, a chcą wziąć udział w konkursie, mogą wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: konkurs@himalayadirect.com.

Galerię konkursową, więcej szczegółów i regulamin konkursu znajdziecie na: http://bit.ly/usmiechhimalaya.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni obywatele Polski, którzy zapoznali się z regulaminem i zakupili pastę do zębów Himalaya.

 

Himalaya Herbals produkuje kosmetyki od ponad 80 lat do 80 krajów na świecie. W każdej sekundzie sprzedaje się 30 preparatów tej firmy. Testowane dermatologicznie (nie na zwierzętach), hipoalergiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty (m.in. ISO 9001:2000) kosmetyki Himalaya składają się w części czynnej ze 100% naturalnych składników z ekologicznych plantacji w Himalajach. Ten najczystszy zakątek świata obfituje w egzotyczne i wyjątkowe rośliny, z których tylko 20% zbiorów przechodzi surowe testy producenta i trafia do produktów. Wyciągi z ziół oparte na oryginalnych recepturach ajurwedy (najstarszy system medycyny naturalnej) tworzące kosmetyki Himalaya od lat potwierdzają swoją skuteczność również według europejskich standardów dermatologicznych.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s